špalek-logo.png40 LET ZKUŠENOSTÍ SE DŘEVEM

Kořeny našeho stolařství sahají až do 70. let. Již tehdy jsme v malé vesnici, obklopené beskydskými lesy, začali ve staré stodole po dědovi a za použití tradičních ručních nástrojů tvořit nedostatkové postele z masivu. Prvními, kdo si v nich ustlali, byli kamarádi a známí. Zájem o naše postele rostl a stejně tak řada spokojených zákazníků. Na základě zpětné vazby a nasbíraných zkušeností jsme rok od roku inovovali výrobní postupy a začleňovali moderní trendy do designu našich postelí.

Dnes jsme obklopeni špičkovou technikou, která nám pomáhá řezat, brousit, lepit nebo hoblovat postele v ještě lepší kvalitě. Do výrobního portfolia jsme postupně zařadili také masivní noční stolky a originální jasanové stoly ozvláštněné aplikací epoxidové pryskyřice. Podstata naší práce ale zůstala stejná: je jí náš blízký vztah ke dřevu, ruční práce a odkaz rodinné tradice.

nabytek-dilna2.jpgTVOŘÍME NÁBYTEK ZE DŘEVA Z BESKYDSKÝCH LESŮ

Postele na míru jsou v naší tvorbě stěžejní. Rukodělná výroba nám umožňuje zpracovat postele tak, že opouští dílnu jako originál. Individuální přístup je pro nás vždy prioritou číslo jedna. Kmenová výrobní řada postelí, které nabízíme, poslouží i jako inspirace pro Vás. Rozhodněte se, jaký typ produktu a v jaké kombinaci se vám líbí, my to s láskou ke dřevu a náležitou péčí vyrobíme.

Naše výrobky jsou jednoznačně rozpoznatelné. Klademe na masivní zpracování našich postelí a to v tloušťce 40 milimetrů. U všech dalších výrobků klademe důraz na pečlivé zpracování a kvalitní materiály. Jsme zastánci jednoduchých ladných tvarů a minimalismu, kudrlinky u nás moc nehledejte.

Nábytek můžeme na základě vašich představ upravit z mnoha hledisek:

- výběr materiálu
- barevné provedení
- tmelení černým tmelem
- broušení hran v radiusu 3 – 22mm
- nejrůznější rozměry a výšky
- vlastní návrhy zadního čela postelí
- tloušťka materiálu
- tvar nohou

KONTAKT:

Petr Špalek 
info@spalekcz.cz
+420 608 272 276


nabytek-dilna.jpg

Product added to wishlist

Web spalekcz.cz používá k personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Zásady ochrany osobních údajů.