1+1 Oboustranná matrace Dita
1+1 Oboustranná matrace Dita
1+1 Oboustranná matrace Dita
1+1 Oboustranná matrace Dita
1+1 Oboustranná matrace Dita

1+1 Oboustranná matrace Dita

8 290,00 Kč

7zónová oboustranná partnerská matrace Dita

Pohodlná 7zónová partnerská matrace Dita je určená pro zvýšenou zátěž. Skládá se z VISCO, RE a PUR pěny, má nosnost 120 kg a výšku 16 cm. Pouhým otočením matrace můžete volit ze dvou tuhostí. Matrace Dita je zkonstruovaná pro zvýšenou zátěž - poslouží všem, kteří mají bolavá záda a klouby. Na výběr z 8 pratelných druhů potahů.

Rozměr matrace Fresh Prima II
Potah

 

7zónová oboustranná partnerská matrace Dita

Pohodlná 7zónová partnerská matrace Dita je určená pro zvýšenou zátěž. Skládá se z VISCO, RE a PUR pěny, má nosnost 120 kg a výšku 16 cm. Pouhým otočením matrace můžete volit ze dvou tuhostí. Matrace Dita je zkonstruovaná pro zvýšenou zátěž - poslouží všem, kteří mají bolavá záda a klouby. Na výběr z 8 pratelných druhů potahů.

Matrace Dita je zrekonstruována pro zvýšenou zátěž

Zajišťuje pohodlí na břichu, na boku i na zádech, po celou dobu spánku, který vás skutečně občerství. Pouhým otočením matrace můžete volit ze dvou tuhostí. Matrace Dita je zkonstruovaná pro zvýšenou zátěž. Její střed z rekonstituované PUR pěny zajišťuje vysokou životnost a nosnost. Vrstva viscoelastické pěny na jedné straně matrace zvyšuje komfort ležení. .

Profilovaná vrstva z tepelně modifikované kvalitní PUR pěny na druhé straně má 7 anatomických zón: pro hlavu a krk, ramenní změkčení, pozvolný přechod, zpevnění pro boky a střední část těla, další přechod, kolena a stehna, lýtka a chodidla. Ideálním podkladem matrace Dita je rošt nebo pevná podložka.

Balení a přeprava matrací

Matrace balíme speciálním komprimovacím strojem do kompaktních balíků, které se snadno přenáší až na místo určení - do Vaší postele. Balík je opatřen pevnou fólií proti ušpinění při přepravě, a popruhy pro snadnější manipulaci. Balík po doručení opatrně rozstřihněte a nechte matraci, aby nabrala zpět svůj objem, cca do 12 hodin je matrace připravena pro použití. Součástí balení je i návod na údržbu matrace.

·        7 zónový systém matrace v kombinaci s použitými materiály optimalizuje pozici těla při spánku

·        RE - stlačená směs pěn, tuhá deska

·        PUR - pěna s dobrou oporou těla a tvarovou stálostí

·        VISCO - paměťová pěna, přizpůsobivá tělu, rozkládá hmotnost těla a vytváří protitlak

·        2 stupně tuhosti: 5 a 6 z rozsahu 1-7 (nejměkčí-nejtvrdší)

·        Vhodná pro rošt, pevná podložka

·        Používáme švýcarské lepidlo na vodní bázi

Výběr z 8 druhů potahů

Potah Damašek Prošitý – potah je vyroben z kvalitního damašku, který je navíc prošitý vrstvou dutého PES rouna. Tento potah je opatřen zipem, je také alergicky neutrální a umožňuje snadné čištění.

Potah Medico – jedná se o velmi kvalitní a příjemnou strečovou látku, která je prošitá dutým vláknem. Tato látka zajistí maximální komfort a hygienu při spánku. Potah je opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát na 60°C.

Potah Easy Clean – bílá strečová potahová látka je prošitá vrstvou PES rouna. Potah je příjemně měkký, čímž zvyšuje komfort ležení. Je také opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát i v menší pračce na 60°C, je také alergicky neutrální.

Potah Aloe Vera – Látka potahu je prošitá vrstvou PES rouna. Do vláken potahové látky jsou vetkány výtažky z rostliny Aloe Vera, které mají antibakteriální účinky a zároveň posilňují relaxační efekt spánku. Jedná se o funkční potah, který je vhodný pro osoby trpící nadměrnou potivostí. Potah je opatřen zipem pro snadnou manipulaci a s možností rozdělit potah na 2 části a prát i v menší pračce na 60°C.

Potah Eco Spirit – potah je prošit speciálním dutým polyesterového vláknem SIMACO®. Potah je hypoalergenní, bez chemických přísad a zamezuje množení roztočů, bakterií, hub a dalších mikroorganismů. Tento potah současně umožňuje odvádět vlhkost vylučovanou během spánku. Výhodou materiálu je jeho rychlá vysychavost a příjemný povrch na dotek. Matracový potah je opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej tedy rozpůlit na dvě samostatné části a prát i v menší pračce na 60°C, přičemž se zachovají veškeré hygienické podmínky.

Potah Silveractive – jedná se o luxusní matracový potah s obsahem molekul stříbra, které zamezují tvorbě škodlivých bakterií. Kromě prevence vzniku plísní má také schopnost zabraňovat vzniku nepříjemného zápachu. Tento potah je prošit sedmidutinovým vláknem s výbornou tepelnou izolací. Je také opatřen děleným zipem pro snadnou údržbu, lze jej rozpůlit na dvě samostatné části a prát i v menší pračce na 60°C.

Potah Health Care – jedná se o vodonepropustný froté potah, který ochrání matraci před protečením tekutin. Tento potah zároveň propustí vodní páru, a tak umožňuje matraci „dýchat“. Matracový potah je velmi diskrétní, opatřený zipem. Může se vyvařovat a prát až na 95°C, je také alergicky neutrální.

Zdravotnický potah – látka potahu je opatřena speciálním zátěrem, díky kterému je látka vodonepropustná. Potah však propustí vodní páru, tím umožňuje matraci dýchat a zajišťuje vysoký komfort ležení. Materiál je omyvatelný, pratelný na 95°C, nehořlavý, odolný plísním a bakteriím. Je možné potah desinfikovat pomocí běžných desinfekčních prostřeků.

Jádro
Rekonstituovaná PUR pěna
Materiál matrace
Viscoelastická pěna, Profilovaná vrstva z tepelně modifikované kvalitní PUR pěny
Otočné jádro
ano
Pratelný potah
ano
Tvrdost
5-6 (z rozsahu 1-7)
Zóny jádra
7
Výběr z potahů
8 různých potahů

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist

Web spalekcz.cz používá k personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti soubory cookie. Zásady ochrany osobních údajů.